Alle producten
zoekwoorden [ tx800 double head inkjet printer system ] bij elkaar passen 295 producten.
het systeem mainboard hoofdeinde van 4 hoofdtx600-de raads vastgesteld reserveonderdelen van het drukhoofd voor flatbed UVprinter van printer dtf Inkjet
| Naam: | Inkjet-de raadstx600 vier hoofd van de printercontrole |
|---|---|
| Het Hoofdmodel van de toepassingsnevel: | 4720, W5113, I3200, Tx800, XP600, Dx5, Dx7, 7610 |
| Toepassing: | MachinesReparatiewerkplaats, Drukwinkels, Reclame |
Cilinderprinter 7610 Vier de Hoofddruk van de de Reclamefoto van Printerinkjet board for
| Hoofdraadsspecificaties: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Hoofdraadsspecificaties: | 198mm*132mm |
| Toepasselijk model: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Van de de PET-foliehitte van USB2.0 TX600 van de de Overdrachtprinter Injectie Vier van InKjet Board Direct Hoofd
| Hoofdraadsspecificaties: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Hoofdraadsspecificaties: | 198mm*132mm |
| Vervoerpakket: | Sterk de Uitvoer Professioneel Pakket |
Aangepaste etiketprinterbord voor waterbekers
| Applicable Printhead: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610,I1600 |
|---|---|
| Advantage: | Fast Delivery, Advanced Quality |
| Model: | I1600 Printer Board |
PET-film warmteoverdrachtprinter Inkjetplaat XP600 UV Platbed Cylinder Kleding Witte inkt Warmteoverdrachtprinten
| Productnaam: | XP600 inkjet board kit |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Verstrek technische ondersteuning |
| Kwaliteitscontrole: | 100% vooraf getest vóór verzending |
Inkjet-van het de Printeri3200 Netwerk van Printercontrol system better Interface Acht Hoofden voor de Overdrachtprinter van de PET-foliehitte
| Hoofdraadsspecificaties: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Hoofdraadsspecificaties: | 240 mm * 172 mm |
| KLEUR: | Blauw |
XP600 Inkjet Board UV Flatbed Printer Cylinder Plastic Shell Printing Spurt Draws PET Film Heat Transfer Printer
| Productnaam: | XP600 inkjet board kit |
|---|---|
| Model van de printerkop: | XP600 Printhead |
| Typ van drukwerk: | Inkjetprinter |
Motherboard G5I Printhead voor van de de PET-foliehitte van For van de Grote Schaal Industriële DTG Printer de Overdrachtprinter
| HOOFDraadsspecificaties: | 182mm*112mm |
|---|---|
| HOOFDraadsspecificaties: | 198mm*132mm |
| HET MODEL VAN DE TOEPASSINGSpijp: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Geïntegreerd bord TX800 inkjetbord voor wandprinter klein flatscherm reclamefotoprinter besturingssysteem
| Model van de printerkop: | TX800 Printhead |
|---|---|
| Type: | uitrustingsraad |
| Garantieperiode: | 1 jaar |
Witte inkt pyrografie printer board TX800 inkjet kit UV rollenprinten transfer digitaal direct spray A3 textielprinten
| Productnaam: | TX800 inkjetbordkit |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Verstrek technische ondersteuning |
| Toepasselijke sectoren: | Reclame, textiel, verpakkings- en drukindustrie |

