Alle producten
zoekwoorden [ dx7 four head printer inkjet board ] bij elkaar passen 302 producten.
Inkjetxp600 Printhead Pijp Originele Printhead Reinigingsmachine voor de Printer van DTF Inkjet
| Productnaam: | XP600 Printhead |
|---|---|
| Geschikte Printer: | Voor Inkjet-Printers |
| Toepassing: | Verschillende soorten Inkjet-injetprinters, UV-flatbedprinters, DTF-printers |
Één Systeem van de Pasi3200 Inkjet Printer, voor de Flessenprinter van de Hoge snelheidswijn
| Hoofdraadsspecificaties: | 166mm*113mm |
|---|---|
| De specificatie van de uitbreidingsraad: | 115mm*100mm |
| kleur: | blauw |
I3200 Gigabit Netwerk Inkjet Printer Board Kit Voor Textiel Digitale Ovale Printer
| Hoofdraadsspecificaties: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Hoofdraadsspecificaties: | 240 mm * 172 mm |
| Het model van de toepassingspijp: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
Betterprinter Originele 7610 Printkop Voor Inkjet WF7620 7621 7610 7611 WF3620 3640 L1455 Serie printer
| Productnaam: | Betterprinter Originele 7610 Printkop Voor Inkjet WF7620 7621 7610 7611 WF3620 3640 L1455 Serie prin |
|---|---|
| Merk: | Betere drukker |
| Toepassing: | puur katoen en katoenmengsels, gesneden stukken, confectiekleding, canvas, T-shirts, leer, enz. |
Witte Inktpyrography Printerxp600 TX800 DTF Printer Board Double Head
| Productnaam: | Allen in één raad |
|---|---|
| Merken: | Betere Printer |
| Toepasselijke sectoren: | Reclame, textiel, etiket |
USB2.0 Inkjet Print Board XP600 Double Head Kit voor Spurt Draws Printer
| Hoofdraadsspecificaties: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Hoofdraadsspecificaties: | 94mm*123mm |
| Toepasselijk model: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |
USB3.0 Inkjet Printer Kit I3200 Vier Hoofd Voor PET Film Heat Transfer Printer
| HOOFDraadsspecificaties: | 182mm*112mm |
|---|---|
| HOOFDraadsspecificaties: | 240mm*172mm |
| Kleur: | Blauw |
Gigabit netwerk Inkjet 4720 single head inkjet print Board kit voor flatbed printer
| HOOFDraadsspecificaties: | 200mm*111mm |
|---|---|
| HOOFDraadsspecificaties: | 94mm*123mm |
| Kleur: | Blauw |
Usb3.0 I3200 Inkjet-printerkaart met vier koppen voor pyrografieprinter met witte inkt
| HOOFDraadsspecificaties: | 182mm*112mm |
|---|---|
| HOOFDraadsspecificaties: | 240mm*172mm |
| Kleur: | Blauw |
XP600 Double Head Inkjet Printer Board Kit voor UV-flatbedprinter
| Hoofdraadsspecificaties: | 182mm*112mm |
|---|---|
| Hoofdraadsspecificaties: | 198mm*132mm |
| Het model van de toepassingspijp: | 4720, W5113, I3200, TX800, XP600, DX5, DX7,7610 |

